Banka Hesap Numaralarımız

+90 532 266 18 20

info@bayrakreklam.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

BLOG
Anasayfa Blog KURUMSAL KİMLİK

KURUMSAL KİMLİK

26 Ocak 2019

Firmaların kullanım amaçlarına ve kullanmak istedikleri alanlara göre farklı tasarımlar kullanılarak her türlü tabela imalatı yapılabilmektedir.

Kurumsal Kimlik
Firmaların kullanım amaçlarına ve kullanmak istedikleri alanlara göre farklı tasarımlar kullanılarak her türlü tabela imalatı yapılabilmektedir. Işıklı veya ışıksız olarak her türlü zemine monte edilebilen tabelalar, hayatın her alanına nüfuz etmiş durumdadır. Tüm tabela çeşitlerinde üstün tasarım kabiliyeti ve imalattaki özenli çalışmalar ile hizmet veren ajansımız, ileri teknoloji ürünü yazılımlarla desteklenen muhteşem çalışmalar yapmaktadır. Reklam sektöründeki geniş müşteri portföyümüz ve geçmiş tecrübelerimiz ışığında, tüm müşterilerimize ayrıcalıklı tasarımlar hazırlıyoruz.

Bayrak Reklam Ajans Tabela Çeşitleri

Birçok farklı malzeme kullanılarak, farklı amaçlar için tasarlanabilen tabelalar, uygulama alanlarına bağlı olarak da farklılıklar gösterebilmektedir. Bazı tabelalar kurumların kimliğine saygınlık katan vakar görünümlü olurken, bazı tabelalar bulunduğu yerde karnaval havası yaratacak tarza olabilmektedir. Uygulama amaçlarına göre farklılıklar gösteren tabela çeşitleri,

Kutu Harf Tabela
Işıklı Tabela
Totem Tabela
Çatı Tabelası
Vinil Germe tabela
Paslanmaz Kutu harf tabela
Paslanmaz krom kutu harf tabela
Yapılması düşünülen tüm tabela çeşitleri mutlaka, uzmanlık ve hassas işçilik gerektiren reklam araçlarıdır. Birçok üst düzey şirketten küçük esnafa kadar her alanda kullanıldığı için, tüm ortak alanlarda karşımıza çıkmaktadır. Görsel kirliliğe meydan verilmemesi için profesyonel tasarımlar gerektirir. Yapılan her tabela kurumların tanıtımına yönelik olduğu gibi, şehrin yapısına da katkı sağlayacak biçimlerde olmalıdır.

Bayrak Reklam Ayrıcalığı ile Sizlere Sağlanan Kurumsal Hizmet
Günümüzde devlet kurumlarında bile sıkça kullanılmaya başlayan görkemli tabelalar, insanların yaşam alanlarına yakışır görünümde olmalıdır. Firmamız İmalat aşamasından başlayarak, yerlerine montaj edilene dek süren tüm aşamalarda olağan üstü emek ve özenle çalışmalar yapmaktadır. Ajans personelimiz, Her amaca yönelik modern tasarım ürünü tabela taleplerinizde 7/24 müşteri hizmetleri vermektedirBu yazı 902 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

ARAÇ GİYDİRME

26 Ocak 2019

PLEXİ KUTU HARF

26 Ocak 2019

Bizi Arayın +90 532 266 18 20

Bizi Arayın +90 532 266 18 20

Hacısiyam Mah. Yolvermez Sok. No:12 GİRESUN
+90 532 266 18 20
+90 454 216 32 01
info@bayrakreklam.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Copyright © 2019

Bayrakreklam.Com Web sitesinde yer alan herhangi bir içerik yazılı izin olmadan kopyalanamaz, değiştirilemez ve diğer basılı ve dijital alanlarda (web sitesi, blog, dergi, kitap vb.) kullanılamaz

E-BÜLTEN ABONELİĞİ